Alle zaalsport onder één dak

Bekijk hier de activiteitenkalender van Sportcafé Extra Time voor een overzicht van alle zaalsport in Nevele. Basket, minivoetbal, badminton en veel meer: er is geen zaalsport die bij Sportcafé Extra Time niet mogelijk is!

kalender

Via de online kalender kan u alle wedstrijden en activiteiten die in de zaal doorgaan, terugvinden.

Alle zaa

lsporten

Alle thuiswedstrijden en evenementen kan u in de activiteitenkalender terugvinden. Sportcafé Extra Time zorgt voor de sfeer, de drankjes en de catering!

Heeft u vragen of is er iets niet duidelijk? Neem dan even contact op via het contactformulier en u wordt snel geholpen.

Eigen events

Sportcafé Extra Time organiseert ook verschillende eigen evenementen, zoals het uitzenden van live wedstrijden. Tal van live wedstrijden op TV, zoals veldrijden, voetbal, tennis,... worden uitgezonden in de zaak.

Indien u een eigen activiteit plant, vraag dan meer info via de contactpagina. U bent van harte welkom!

Kalender Young Ones

Datum Thuisploeg Bezoekers
11/09/2017 20:00 Young Ones Salamander
25/09/2017 20:00 Young Ones De Plankshotters
16/10/2017 20:00 Young Ones SIVI
23/10/2017 20:00 Young Ones VL Ardennen
20/11/2017 20:00 Young Ones Feniks
11/12/2017 20:00 Young Ones Dynamo D

Kalender Minivoetbal

Datum Thuisploeg Bezoekers
01/09/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem MVC AMD
8/09/2017 20:30 LVN Nevele I FC Allianzboys
10/09/2017 9:30 MVC Kameleon Landegem II MVZ Zedelgem II
10/09/2017 10:30 MVC Kameleon Landegem I Home Design Eernegem I
10/09/2017 17:00 LVN Nevele MVC Aalter
15/09/2017 20:30 LVN Nevele I MVKC Hanske De Krijger
22/09/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem VK Design Evergem
24/09/2017 9:30 MVC Kameleon Landegem II Home Design Eernegem I
24/09/2017 10:30 MVC Kameleon Landegem I MVC KBC Kortemark
24/09/2017 17:00 LVN Nevele Puskas Ardooie
29/09/2017 20:30 MVC De Brinks Nevele Home Design Eernegem
6/10/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem MVC The Oliver Boys Gent
13/10/2017 20:30 MVC De Brinks Nevele Mini Sint-Gillis-Waas II
13/10/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem S&S Devolder Ingelmunster
20/10/2017 20:30 LVN Nevele I MVC Delirium
27/10/2017 20:30 LVN Nevele I MVC Cavalier
29/10/2017 10:00 MVC Kameleon Landegem II MVC Kameleon Landegem I
29/10/2017 17:00 LVN Nevele MSZM Brugge
3/11/2017 20:30 MVC De Brinks Nevele Team Minor Swing Gent
10/11/2017 20:30 LVN Nevele I El Homa
10/11/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem Mini Melsen
17/11/2017 20:30 MVC De Brinks Nevele MS Zotte Mutse Brugge II
19/11/2017 9:00 MVC Kameleon Landegem I Puskas Ardooie I
19/11/2017 10:00 MVC Kameleon Landegem II PS Oostkamp
19/11/2017 17:00 LVN Nevele MVZ Zedelgem
24/11/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem Traiteur Neerhof Kortrijk II
26/11/2017 9:30 MVC Kameleon Landegem II MVC Aalter
26/11/2017 10:30 MVC Kameleon Landegem I MVZ Zedelgem II
1/12/2017 20:30 MVC De Brinks Nevele Ghent United
8/12/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem MVC Aalter
22/12/2017 20:30 LVN Nevele I Assenede 09 III
12/01/2017 21:30 MVC Kameleon Landegem PS Oostkamp
19/01/2018 20:30 LVN Nevele I MVC Hangover
19/01/2018 21:30 MVC De Brinks Nevele MVZ Zedelgem
26/01/2018 21:30 MVC Kameleon Landegem Indulek Kelderke Erwetegem II
2/02/2018 19:30 MVC De Blues Assenede 09 III
2/02/2018 20:30 MVC De Brinks Nevele KBC Lovendegem
9/02/2018 20:30 LVN Nevele I MVC Tirolerboys
16/02/2018 20:30 LVN Nevele I MVC Mas
23/02/2018 20:30 MVC De Brinks Nevele Real Samba Ronsele
2/03/2018 21:30 MVC Kameleon Landegem MVC Desselgem
9/03/2018 20:30 MVC De Brinks Nevele Puskas Bockor Ardooie II
16/03/2018 20:30 LVN Nevele I MVC Aalter ll
16/03/2018 21:30 MVC Kameleon Landegem JMV Ford Neyt Zele
23/03/2018 20:30 LVN Nevele I Tachttal
30/03/2018 20:30 LVN Nevele I MVC De Blues
6/04/2018 20:30 LVN Nevele I Retrosportief
6/04/2018 21:30 MVC De Brinks Nevele MVC KBC Kortemark II
13/04/2018 20:30 MVC De Brinks Nevele Assenede 09 II
13/04/2018 21:30 MVC Kameleon Landegem WDP Rollegem II
20/04/2018 20:30 MVC De Brinks Nevele American Cars Lievens Gent

Kalender Badminton

Datum Thuisploeg Bezoekers
ma 11/09/2017 20:00 Landegem 4G Lokerse 8G
zo 17/09/2017 19:15 Landegem 2G Stekene 1G
wo 27/09/2017 20:15 Landegem 4H Latem-De Pinte 6H
wo 27/09/2017 20:15 Landegem 2D Lede 1D
zo 1/10/2017 19:15 Landegem 3G Drive 5G
zo 1/10/2017 19:15 Landegem 1G Beveren 1G
zo 8/10/2017 19:15 Landegem 1H Flee Shuttle 1H
zo 8/10/2017 19:15 Landegem 3G Oudegem 4G
ma 9/10/2017 20:00 Landegem 4G Aalsterse 1G
wo 11/10/2017 20:15 Landegem 2H Lokerse 7H
wo 11/10/2017 20:15 Landegem 2D Pluimplukkers 4D
zo 15/10/2017 19:00 Landegem 3H Pluimplukkers 6H
zo 15/10/2017 19:15 Landegem 2G Denderleeuw 1G
zo 22/10/2017 19:15 Landegem 3H Vlabad 2H
wo 25/10/2017 20:15 Landegem 4H 4Ghent 3H
zo 12/11/2017 19:15 Landegem 1G Latem-De Pinte 2G
zo 12/11/2017 19:15 Landegem 3G Latem-De Pinte 4G
ma 13/11/2017 20:00 Landegem 2H Wit-Wit 4H
wo 15/11/2017 20:15 Landegem 1H Lokerse 5H
wo 15/11/2017 20:15 Landegem 2D Deinze 1D
zo 19/11/2017 19:15 Landegem 3H De Mintons 4H
zo 26/11/2017 19:15 Landegem 1G Drive 1G
wo 29/11/2017 20:15 Landegem 2H Waarschoot 1H
wo 29/11/2017 20:15 Landegem 4H Wetteren 6H
zo 10/12/2017 19:15 Landegem 2G Lokerse 6G
wo 13/12/2017 20:15 Landegem 2D Wetteren 3D
ma 18/12/2017 20:00 Landegem 4G Stekene 2G

Kalender Basket

Microben A U 10

Datum Thuisploeg Bezoekers
01/10/2017 10:45 Microben A BRR Kluisbergen
08/10/2017 10:45 Microben A G. Knesselare
22/10/2017 10:45 Microben A Gent Oost Eagles
12/11/2017 10:45 Microben A BBC Bavi Gent
03/12/2017 10:45 Microben A Tigers Evergem
17/12/2017 10:45 Microben A BBC Latem De Pinte
21/01/2018 10:45 Microben A BBC Jeugd Gentson
18/02/2018 10:45 Microben A BBC Assenede
25/03/2018 10:45 Microben A BBC Falco Gent

Microben B U 10

Datum Thuisploeg Bezoekers
17/09/2017 14:30 Microben B Microben A
01/10/2017 12:30 Microben B Gent Oost Eagles
08/10/2017 12:30 Microben B G. Knesselare
22/10/2017 12:30 Microben B BBC Deinze-Nazareth
12/11/2017 12:30 Microben B Sgolba Aalter
17/12/2017 12:30 Microben B RB Melsele-Beveren
21/01/2018 12:30 Microben B BBC Bavi Gent
18/02/2018 12:30 Microben B HK Zottegem
25/03/2018 12:30 Microben B BBC Latem-De Pinte
15/04/2018 12:30 Microben B BBC Houtem

Benjamins U 12

Datum Thuisploeg Bezoekers
03/09/2017 10:45 Benjamins BBC Erpe-Mere
17/09/2017 10:45 Benjamins Helios Zottegem
01/10/2017 10:45 Benjamins BRR Kluisbergen
08/10/2017 10:45 Benjamins BBC Lokeren
22/10/2017 10:45 Benjamins St Niklase Condors
12/11/2017 10:45 Benjamins BC Lede
07/01/2018 10:45 Benjamins Okapi Aalstar
21/01/2018 10:45 Benjamins BBC Falco Gent
18/02/2018 10:45 Benjamins B. Meetjesland
25/03/2018 10:45 Benjamins BBC Zulte IDR
15/04/2018 10:45 Benjamins BBC Jeugd Gentson

Pupillen U 14

Datum Thuisploeg Bezoekers
03/09/2017 14:30 Pupillen BBC Jeugd Gentson
01/10/2017 14:30 Pupillen Gent Oost Eagles
08/10/2017 14:30 Pupillen KBBC Bavi Gent
22/10/2017 14:30 Pupillen Tigers Evergem
07/01/2018 14:30 Pupillen Sgolba Aalter
21/01/2018 14:30 Pupillen BC Lede
18/02/2018 14:30 Pupillen BBC Falco Gent
18/03/2018 14:30 Pupillen BBC Assenede

Miniemen U 16

Datum Thuisploeg Bezoekers
03/09/2017 12:30 Miniemen BBC United Ninove
17/09/2017 12:30 Miniemen BBC Erembodegem
01/10/2017 12:30 Miniemen Gent Oost Eagles
08/10/2017 12:30 Miniemen HF Oudenaarde
22/10/2017 12:30 Miniemen BBC Denderleeuw
07/01/2018 12:30 Miniemen Okapi Aalstar
21/01/2018 12:30 Miniemen BBC HK Zottegem
18/03/2018 12:30 Miniemen BBC Latem-De Pinte

Kadetten U 18

Datum Thuisploeg Bezoekers
03/09/2017 14:30 Kadetten Sgolba Aalter
17/09/2017 14:30 Kadetten RB Melsele-Beveren
01/10/2017 14:30 Kadetten BBC Falco Gent
08/10/2017 14:30 Kadetten KBBC Bavi Gent
07/01/2018 14:30 Kadetten BBC Sparta Laarne
21/01/2018 14:30 Kadetten St Niklase Condors
18/02/2018 14:30 Kadetten G. Knesselare
18/03/2018 14:30 Kadetten BBC Assenede

Senioren

Datum Thuisploeg Bezoekers
03/09/2017 17:00 Senioren HF Oudenaarde
17/09/2017 17:00 Senioren Duffel BBC
01/10/2017 17:00 Senioren KB Willebroek
15/10/2017 17:00 Senioren BBR Kruisbergen
22/10/2017 17:00 Senioren BBC Turnhout
12/11/2017 17:00 Senioren RV Wilrijk
03/12/2017 17:00 Senioren Panters Baasrode
07/01/2018 17:00 Senioren GSG Aarschot
21/01/2018 17:00 Senioren Okapi Aalstar
04/02/2018 17:00 Senioren BBC Asse Ternat
11/03/2018 17:00 Senioren Cuva Houthalen
25/03/2018 17:00 Senioren Sgolba Aalter
15/04/2018 17:00 Senioren BBC HK Zottegem